Witamy na naszym blogu!

Tu dowiesz się więcej o pracy w naszej firmie, poznasz tajniki sprzedaży i przeczytasz wiele interesujących artykułów dotyczących różnych aspektów branży yellopw pages oraz rozwoju produktów Eniro.

Zapraszamy do regularnego śledzenia wpisów na blogu, pisanych przez naszych pracowników . Pozwolą Ci bliżej poznać i zrozumieć nasza pracę.

Miłej lektury!

Zaangażowani pracownicy to klucz do sukcesu – media o nas

Autor: ; Wpisano: 29-03-2016

admin-ajaxZ punktu widzenia organizacji, budowanie motywacji i zaangażowania pracowników jest procesem długotrwałym i złożonym. O tym, jak świadoma polityka personalna może wspierać motywację i zaangażowanie, opowiada Anna Strutyńska, Dyrektor Personalny Eniro Polska, w najnowszym numerze Harvard Business Review. Zachęcamy do lektury! (więcej…)

Bożena Chmielarczyk – BusinessWoman Roku 2015!

Autor: ; Wpisano: 18-03-2016

business_woman_2015Podczas ogólnopolskiej Gali Biznesu 2015 roku Bożena Chmielarczyk, Dyrektor Generalny Eniro Polska została nagrodzona tytułem BusinessWoman Roku 2015! (więcej…)

Nowości w panoramafirm.pl

Autor: ; Wpisano: 11-02-2016

2Dziś w nocy odbyło się wdrożenie zmian w wyszukiwarce panoramafirm.pl – najważniejszą z nich jest zmiana sposobu prezentowania mapy na stronie z wynikami wyszukiwania. (więcej…)

Panoramafirm.pl w nowej odsłonie: więcej zdjęć, interaktywność i RWD

Autor: ; Wpisano: 20-01-2016

monitor_glownaWyszukiwarka usług lokalnych Panoramafirm.pl (Eniro Polska) ruszyła w nowej odsłonie. Przebudowana została m.in. główna strona serwisu. Design wyszukiwarki Panoramafirm.pl jest teraz oparty na zdjęciach, które mają budzić pozytywne emocje w użytkownikach. (więcej…)

#Moja_Okolica

Autor: ; Wpisano: 11-01-2016

videoLokalna społeczność i przedsiębiorczość jest niezwykle ważna dla Eniro Polska, dlatego w ostatni weekend listopada została zorganizowana dla pracowników akcja promocyjna #MojaOkolica.
Akcja ta będzie przeprowadzana cyklicznie i ma na celu pokazanie, że warto wspierać małe, lokalne punkty usługowe i sprzedażowe, które są cenione i chętnie wspierane przez lokalne społeczności.
(więcej…)

Page 1 of 7612345...102030...Last »